Ogłoszenia parafialne Niedziela – XV zwykła 10.07.2022

09 lipca 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XV zwykła 10.07.2022

1. Ogłoszenie P. Sołtysa
  2. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Borowska, Ciuba, Pociask, Siorek, Skiba, Lib, Siorek, Samolej, Kwasek, Roman.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  5. Od jutra w naszym domu rekolekcyjnym będziemy gościć dzieci z Ukrainy na tygodniowy wypoczynek (53 osoby z opiekunami).
  6. W niedzielę będziemy gościć Siostry ze zgromadzenia Opatrzności Bożej pracujące na misjach w Kamerunie. Będą dzielić się z nami świadectwem misyjnym a po mszy świętej będziemy mieli okazję do puszek złożyć ofiarę na ich działania misyjne.
  7. W przyszłą 3 niedzielę miesiąca składka w czasie mszy przeznaczona na inwestycje. Przygotowujemy się do ocieplenia stropu kościoła i do dokończenia odnowy elewacji świątyni. Bóg zapłać za wszelki dar serca.
  8. Zapraszamy do udziału w 45. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 4-13 sierpnia br. pod hasłem „Posłani z Maryją”. Istnieje możliwość pielgrzymowania w formie tradycyjnej (10 dni w drodze) lub sztafetowej (1 wybrany dzień). Zapisy przez formularz internetowy, który znajduje się na stronie internetowej www.pielgrzymka.rzeszow.pl. Rozpoczęcie pielgrzymki 4 sierpnia o godz. 6.30 przy kościele farnym w Rzeszowie.
  9. Do wieczności odszedł Ś+P Eugeniusz Katarski l. 65. Rodzinie wyrażam współczucie a jej duszę polećmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie. Amen