Ogłoszenia parafialne Niedziela – XVI Zwykła 18.07.2021 r.

  17 lipca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Ogłoszenie Gminne o Powszechnym Spisie Ludności.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka Bożena, Haśko, Zielińska, Szczęch, Olko, Kalandyk, Kaczor.
  3. Próba chóru w środę po Nowennie.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  5. Dziś po każdej Mszy Świętej indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  6. Pod figurą Św. Antoniego z tyłu zostały wyłożone nowe gazety: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 6 zł. Są tam jeszcze bezpłatne gazety „Dobre Nowiny”.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Parafialną do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje znajdują się na parafialnym Facebooku, w gablocie obok kościoła parafialnego, oraz zostały wyłożone do pobrania z tyłu za ławkami.
  8. W najbliższą niedzielę, po Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiara do puszek po każdej Mszy Świętej na wsparcie funduszu misyjnego MIVA Polska.
  9. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie ogłasza nabór na 2-letnie studia podyplomowe teologiczno-katechetyczne przygotowujące do nauczania religii w szkole. Szczegóły na stronie Instytutu.
  10. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisława Sowy, pochodzącego z Niechobrza mieszkańca Zwięczycy. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.