Ogłoszenia parafialne Niedziela – XVII Zwykła 25.07.2021 r.

  24 lipca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
 1. Dzisiaj po Mszach Świętych odbędzie się błogosławieństwo pojazdów z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców. Ofiara do puszek po każdej Mszy Świętej na wsparcie funduszu misyjnego MIVA Polska.
 2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kaczor, Rzepka, Kalandyk, Kasprzyk, Błażej, Zacios, Kornak, Ziobro.
 3. Próba chóru w środę po Nowennie.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 5. Dziś po każdej Mszy Świętej indywidualne błogosławieństwo dzieci.
 6. Pod figurą Św. Antoniego z tyłu zostały wyłożone nowe gazety: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” w cenie 6 zł. Są tam jeszcze bezpłatne gazety „Dobre Nowiny”.
 7. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę Parafialną do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Sokółki i Kodnia w dniach od 10 do 12 września bieżącego roku. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje znajdują się na parafialnym Facebooku, w gablocie obok kościoła parafialnego, oraz zostały wyłożone do pobrania z tyłu za ławkami.
 8. O wykonanie wieńca dożynkowego prosimy rejony: pana Janusza Dziedzica, pana Wiesława Kalandyk, pana Jana Kasprzyk, pana Mariana Pociask.
 9. Dziękujemy braciom z róży MB Królowej Polski za troskę o wykoszenie w parku i wokół kościoła.
 10. W przyszłą niedzielę z racji dzisiejszego Dnia Solidarności z Poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Polsce i Europie po każdej Mszy św. będzie zbiórka ofiar do puszek. Zebrane ofiary zostaną przekazane min. Poszkodowanym, którzy ucierpieli w ostatnich powodziach w okolicach Rzeszowa.
 11. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Bogusława Taźbier. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.