Ogłoszenia parafialne Niedziela – XX zwykła 20.08.2023 r.

  19 sierpnia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XX zwykła 20.08.2023 r.

 

 

  1. Składka w czasie Mszy świętej przeznaczona jest na inwestycję termomodernizacji naszego kościoła. Dziś wspieramy także poszkodowaną Słowenię na skutek powodzi. Składka do puszek po każdej mszy świętej.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Maruszewska, Stanowski, Chmiel, Tronina, Wolska, Wilk, Łazorko, Wapińska, Kloc, Pasternak.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  4. Droga Krzyżowa w intencji trzeźwości wyruszy w najbliższą niedzielę 27 sierpnia po Mszy świętej wieczornej ok. 17.30 z kościoła pod Krzyż Jubileuszowy.
  5. W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby: +Wiesława Pieniążka i +Wacława Pondela mieszkańca Rzeszowa parafii Opatrzności Bożej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Amen