Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXI zwykła 27.08.2023 r.

  26 sierpnia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXI zwykła 27.08.2023 r.

 

 

  1. Droga Krzyżowa w intencji trzeźwości wyruszy dziś po Mszy świętej wieczornej ok. 17.30 z kościoła pod Krzyż Jubileuszowy.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ciuł, Tondel, Papież, Jerzowski, Perłowski, Południak, Uryniak, Błażej, Czudak, Marciniec, Baran.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  4. W I piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszami rano i wieczorem.
  5. W I sobotę księża udadzą się do chorych od 8.30. Wieczorem po Mszy świętej nabożeństwo fatimskie i wieczór uwielbienia do 21.00.
  6. Obchody Jubileuszu 650 lecia miejscowości Niechobrz odbędą się 2 września w sobotę od godziny 16.00 obok Remizy OSP w Niechobrzu. Na czas imprezy zamknięty będzie odcinek drogi gminnej przy parkingu sklepu GS. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  7. Zmiana Tajemnic dla mężczyzn w niedzielę po Mszy świętej porannej. Dziękujemy panom z róży św. Judy Tadeusza za koszenie w parku. Na nowy miesiąc prosimy braci z róży św. Michała Archanioła.
  8. Gdyby ktoś jeszcze chciał wziąć udział w beatyfikacji rodziny Ulmów w Markowej dn. 10 września br. można się jeszcze zgłosić do najbliższej środy w zakrystii naszego kościoła. Mamy już pełny stan dla naszego autokaru ale jest organizowany autokar z dekanatu w Boguchwale i połączymy grupę z różnych parafii.
  9. Biuro Misja Travel proponuje wiele atrakcji pielgrzymkowych z rekolekcjami w drodze w ciągu roku. Otrzymaliśmy dwie propozycje w najbliższym terminie: do Rzymu i Toscani przez 8 dni. Wylot z Rzeszowa. Czas pielgrzymki w dniach 9-16 września  i do Grecji śladami świętego Pawła lotem z Warszawy (Modlin) w dniach 6-13 październik br. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcam do wspólnego pielgrzymowania w tych terminach. Informacje szczegółowe i zapisy na stronie biura misjatravel.pl