Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXII zwykła 3.09.2023 r.

02 września 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXII zwykła 3.09.2023 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn po Mszy św.
  2. Dziękujemy panom z róży św. Judy Tadeusza za koszenie w parku. Na nowy miesiąc prosimy braci z róży św. Michała Archanioła.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wilk, Lasota, Kaszuba, Buda, Bać, Ceglarz, Nobis, Pasierb, Baran, Pączek.
  4. W poniedziałek (jutro) rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszych szkół na Msze św. o godz. 8.00
  5. W środę zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 16.30.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek miesiąca od 7.30 do Mszy wieczornej. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie dzieci z klas III, które rozpoczynają przygotowanie do I spowiedzi i Komunii św.
  7. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.
  8. W piątek spotkanie Oazy o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci i młodzież od klasy IV.
  9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę w czasie Mszy świętej o godz. 18.00 i katecheza.
  10. Zmiana Tajemnic dla kobiet w przyszłą niedzielę po Mszy świętej porannej.
  11. Wyjazd na uroczystość beatyfikacji do Markowej w niedzielę 10 września o godz. 5.30. Do najbliższej środy należy wpłacić po 40 zł za przejazd autokarem i busem. Bilety zostaną rozdane na miejscu.