Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIII zwykła 10.09.2023 r.

09 września 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIII zwykła 10.09.2023 r.

1. (7.30) Zmiana Tajemnic dla kobiet po Mszy świętej porannej.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kochan, Turoń, Ceglarz, Nowak, Nobis, Błaszczyk, Bać, Kwiatkowski, Natchman, Olszewski.
  3. W środę zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 16.30.
  4. Pielgrzymka Piesza z Rzeszowa do Dębowca zatrzyma się na śniadanie u nas w czwartek o godz. 11.30. O przygotowanie poczęstunku dla grupy ok. 120 osób proszę parafian rejonu P. Szczepka.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  6. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w czwartek. Odpust w Mogielnicy. Suma o 18.00.
  7. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  8. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 17.30.
  9. Składka inwestycyjna w przyszłą niedzielę. Oszczędzamy na wymianę posadzki w kościele i udział własny w projekcie termomodernizacji.
  10. W niedzielę będziemy gościć ks. Grzegorza Galata misjonarza z Ukrainy. Opowie o sytuacji w jakiej znajduje się Ukraina pod względem duszpasterskim. Po Mszach ofiarą do puszek możemy wesprzeć jego posługę duszpasterską.