Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIII Zwykła 5.09.2021 r.

04 września 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIII Zwykła 5.09.2021 r.

1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dziś po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc dla uchodźców z Afganistanu.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Rzepka, Młynarczyk, Żybura, Solecki, Wacław, Rzepka Józef.
  4. Spotkanie animatorów, lektorów i ministrantów w kościele w środę o godz. 16.30. Zapraszamy chłopców od klasy III Sz. P. do podjęcia służby przy ołtarzu. Zapisy u ks. Józefa.
  5. Święto Narodzenia Matki Najświętszej przypada w środę. Uczcijmy Ją w tym dniu przez liczny udział w Mszy świętej i nowennie.
  6. Próba chóru w środę po nowennie.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  8. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych odbędą się w najbliższy piątek i sobotę w dużej Sali naszego domu rekolekcyjnego. Zapisy przez formularz na naszej internetowej stronie. Rozpoczęcie i zakończenie Mszą św. o 18.00 w Sanktuarium.
  9. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy na spotkania dzieci i młodzież od klasy IV.
  10. Zbiórka i wyjazd wszystkich uczestników pielgrzymki z parkingu obok naszego kościoła parafialnego w piątek 10 września o godz. 5.00.
  11. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po rannej Mszy św.
  12. Jest do nabycia kalendarz rolnika w cenie 20 zł.
  13. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy św.
  14. Do wieczności odeszła Śp. Anna Bieniek l. 81. Jej pogrzeb jutro tj. w poniedziałek o 15.00. Polećmy jej duszę w modlitwie. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie. Za rodzinę: Pocieszycielko Strapionych, módl się za nami.