Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXXII zwykła – 6.11.2022

  05 listopada 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXXII zwykła –  6.11.2022

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ziemba, Kuter, Sowa, Gajdek, Noga, Rzepka, Mazur, Drążek, Kieś, Janda
  2. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami możemy składać codziennie w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do godz. 18.00
  4. W piątek 104. Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu w szczególny sposób modlimy się za naszą Ojczyznę. Msze święte w porządku niedzielnym. O godz. 9.30 będziemy polecać intencje szczególną za Ojczyznę. Proszę o obecność Poczty Sztandarowe Straży i Szkół w Niechobrzu. Wywieśmy flagi państwowe na domach. Biskup udzielił dyspensy na ten dzień od pokarmów mięsnych.
  5. Strażaków prosimy, aby w najbliższym czasie oczyścili rynny z liści na kościele i budynkach parafialnych. Za tę posługę składamy im serdeczne Bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  7. Kaplica cmentarna jest przygotowanym miejscem na modlitwy przy ciele zmarłej osoby. W czasie budowy naszej świątyni tam odbywały się Msze przez pół roku 1969 roku. Czuć w tym miejscu szczególną atmosferę do modlitwy. Przy ustaleniu czasu pogrzebu, określimy także godziny modlitewnych spotkań przy trumnie w kaplicy na wspólna modlitwę różańcową przez 2 dni po śmierci.
  8. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: Śp. Czesława Musiał z d. Pączek, pochodząca z Niechobrza, zamieszkała w Rzeszowie, oraz Śp. Anna Rzepka z d. Wróbel również pochodząca z Rzeszowa zamieszkała w Rzeszowie, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 16.00. Rodzinom wyrażamy serdeczne współczucie. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci. Na wieki wieków. Amen.
  9. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.