Ogłoszenia parafialne – ODPUST PARAFIALNY– 1.07.2018 r.

06 lipca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – ODPUST PARAFIALNY– 1.07.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej Różaniec na dróżkach bolesnych. Gromadzimy się za kościołem.
  2. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej tradycyjnie adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu Jasnogórskiego.

Do Chorych  udajemy się w I piątek na Górę – tam gdzie zwykle chodzi ks. Paweł od godz. 8.30, zaś na Dół, gdzie chodzi ks. Łukasz uda się w sobotę od godz. 9.00.

1. 3. W piątek przychodzą do nas pielgrzymi z Przemyśla na Jasną Górę. Gospodarzy prosimy o przychodzenie po nich po Mszy Świętej wieczornej, by ich zabrać na nocleg.
  2. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej Różaniec w duchu fatimskim.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

1. Int. mszalne.