Ogłoszenia parafialne Odpust Parafialny ku czci MBNP, 2.07.2023 r.

01 lipca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Odpust Parafialny ku czci MBNP, 2.07.2023 r.

1. Dziękujemy ks. Maciejowi za posługę w naszej parafii w ramach renowacji misji. Życzymy spokojnych wakacji.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Chłanda, Zych, Buszta, Czudec, Bijoś, Bijoś, Król, Hardyl, Tryczyński, Półchłopek.
  3. Pielgrzymka Przemyska wchodzi do nas na nocleg w najbliższy czwartek – 6 lipca, o godz. 18.30. W ciągu dnia po domach przejdą osoby proszące o przyjęcie pielgrzymów. Miejmy domy i serca otwarte. KGW prosimy o obsługę pielgrzymów w domu rekolekcyjnym, dziękując im za smaczny posiłek w czasie uroczystości Jubileuszowych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek Adoracja NS przez cały dzień. W piątek pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej.
  5. Zmiana tajemnic dla mężczyzn wg grafiku, z racji odpustu indywidualnie. Zmiana z błogosławieństwem dla kobiet w przyszłą niedzielę po Mszy św. rannej. Dziękujemy za koszenie w parku braciom z Róży św. Maksymiliana. Na kolejny miesiąc prosimy braci z Róży św. Józefa.
  6. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (elektrośmieci) odbędzie się przy parkingu obok dzwonnicy 13 lipca od rana do godz. 12.00. Szczegóły na plakacie.
  7. W tym tygodniu zmarli: + Maria Bochnak l. 67 i Wojciech Śliż l. 61, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 16.00. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.