Ogłoszenia parafialne Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022 r.

  17 kwietnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

       

          Ogłoszenia parafialne

 Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022 r.

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro tj. wtorek wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Gajdek, Biały, Ziaja, Poniszko, Poniszko, Szeliga, Antas.
  2. Dziś drugi dzień świąt. Msze święte o godz. 7.30 z nowenną do Miłosierdzia Bożego, 9.30 i 11.30. Mszy św. wieczornej nie będzie. Składka przeznaczona jest na Uniwersytety Katolickie.
  3. Od wtorku do soboty codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu godzinę przed Mszą św. wieczorem od 17.00- nowenna do Bożego Miłosierdzia i adoracja do Mszy świętej wieczornej w ciszy. W czwartek prosimy grupę adoracyjną o prowadzenie modlitwy po Nowennie.
  4. Ze względu na oktawę Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z Oddaniem się Miłosierdziu Bożemu. Składka przeznaczona będzie na Caritas Diecezji Rzeszowskiej dołączymy do niej oszczędności ze skarbonek Wielkopostnych. Skarbonki przynosimy do zakrystii.
  6. Wracamy do zwyczaju błogosławieństwa dzieci po Mszach świętych o 9.30 i 11.30.
  7. Niech Zmartwychwstały Chrystus przez liturgiczne przeżywanie świąt umocni naszą wiarę, abyśmy ze spokojem przyjmowali wszystkie doświadczenia życia i przeżywali je tak On. Radosnego świętowania. Alleluja