Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

14 maja 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na prowadzone inwestycje w parafii. Po Mszy Świętej składką do puszek wspieramy nasze diecezjalne katolickie radio VIA.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na sobotę rano prosimy rodziców dzieci komunijnych o generalne sprzątanie Sanktuarium i kostki wokół kościoła.
  3. Spotkanie rejonowych i rady duszpasterskiej we wtorek o 19.00 w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  4. Próba chóru po nowennie w środę w salce kominkowej pod plebanią. Cieszymy się obecnością nowych osób. Zachęcamy jeszcze do włączenia się w tworzenie chóru mieszanego. Zapraszamy utalentowane wokalnie Panie
    i Panów. Teraz jest najlepszy czas do włączenia się w to dzieło, bo zaczynamy ćwiczenie w przeformowanych składzie. Zapraszamy.
  5. W czwartek po Mszy świętej spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
  6. W środę i czwartek zapraszamy uczniów z klas IV na Msze Świętą i majówkę o godz. 18.00. Po nabożeństwie próba przed rocznicą I Komunii Świętej.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.30 rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klas IV. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców codziennie pół godz. przed Mszą Świętą wieczorną.
  8. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Teresy Budy lat 85. Jej dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.
  9. Indywidualne Błogosławieństwo dzieci po Mszy Świętej o godz. 9.30 i 11.30.