Ogłoszenia parafialne V Niedziela zwykła – 4.02.2024 r.

03 lutego 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

V Niedziela zwykła - 4.02.2024 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn
  2. Dziś I niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek wieczór i sobotę rano prosimy rodziny: Siorek, Wróbel, Pasternak, Czech, Nalepa, Skiba, Martoń, Martoń, Grzebyk, Pelczyk, Kamyk.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  7. Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty muzyczne dla młodzieży w tym tygodniu 6-8 luty. Szczegóły na fb domu rekolekcyjnego. Zapisy przez maila ze strony.
  8. Katechezy Przedmałżeńskie odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym Magnificat w terminie 9-10 luty br. zapisy przez formularz ze strony internetowej.
  9. Zbliża się Wielki Post i nasze rekolekcje parafialne. Rozpoczną się one tradycyjnie w Środę Popielcową – 14 lutego. Poprowadzi je ks. Jacek Szczęch – proboszcz parafii MBNP w Załężu. Zaplanujmy sobie już wcześniej czas, abyśmy mogli jak najliczniej uczestniczyć w rekolekcjach, a także przez ręce Maryi prośmy w intencji ks. rekolekcjonisty oraz o dobre owoce tego świętego czasu.
  10. Grupa Misteryjna chce zorganizować kolejną edycję Misterium Męki Pańskiej w Niechobrzu planowane na niedzielę palmową. Osoby chcące przyłączyć się do Grupy Misteryjnej są proszone na spotkanie 11.02.2024 (niedziela), godzina 18:00 w salce kominkowej. Zaproszenie dotyczy głównie młodzieży starszej i dorosłych. Prosimy również aby osoby które mają strój, a nie będą brały już udziału o zwrócenie go.
  11. Do wieczności odszedł śp. Ryszard Warzocha l. 64. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen.
  12. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.