Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna 10.05.2021

08 maja 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

VI Niedziela Wielkanocna 10.05.2021 r.

1. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że od 15 marca można składać wnioski o dopłaty bezpośrednie. Wnioski należy składać w formie elektronicznej, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Aplikacja ta udostępniona jest na stronie internetowej Agencji (www.arimr.gov.pl)
  2. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Nabożeństwo majowe dziś o 16.30, w tygodniu po Mszach świętych, w czwartek na zakończenie adoracji o 18.00. Zachęcamy do udziału szczególnie dzieci i młodzież. Zagrożenie wirusowe zmalało znacznie. Młodzież i dzieci chodzą do szkoły i sklepu więc może dobrze byłoby im przypomnieć o kościele?
  4. Do koszenia w parku oraz pocięcia i porąbania drewna z parku prosimy w tym miesiącu braci z róży św. Floriana.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ziobro, Januła, Warzocha, Długosz, Solecki, Adamczyk, Grzebyk.
  6. Dni Krzyżowe przypadają w poniedziałek, wtorek i środę. Modlimy się o urodzaje. Procesją wyjdziemy na park wyśpiewać litanię i przypisane modlitwy.
  7. Próba chóru w środę po procesji.
  8. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. Majówka o 18.00. Msze św. będą koncelebrować kapłani z rocznika święceń ks. Proboszcza z okazji 22 rocznicy.
  9. Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego zaczyna się w najbliższy piątek
  10. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na katolickie radio VIA w Rzeszowie
  12. Za poleceniem kurii diecezjalnej w parafiach naszej diecezji prowadzona jest zbiórka do puszek na rzecz chorej dziewczynki Sofii Palij z Ukrainy. W najbliższą niedzielę po Mszach świętych możemy do puszek złożyć ofiarę na ten cel.
  13. Hospicjom dla dzieci dziękuje za zebrane ofiary. Przesłaliśmy im 3400 zł.
  14. Do wieczności odeszła śp. Bronisława Janowska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Polecajmy jej duszą Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.