Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023 r.

13 maja 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

VI Niedziela Wielkanocna 14.05.2023 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziękujemy Siostrom z róży za opiekę nad kapliczkami w parku. W tym miesiącu koszeniem zajmują się bracia z róży Matki Bożej Królowej Polski. Dziękujemy im za piękne wykoszenie przed niedzielą.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
    Na sobotę rano prosimy rodziców dzieci, które przystąpią w tym roku do I Komunii świętej o generalne sprzątanie kościoła i obejścia. Potrzebujemy także przyciąć krzewy na skarpach wokół kościoła. Kto ma narzędzia spalinowe do tych robót prosimy zabrać ze sobą.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni krzyżowe. Po Mszy świętej procesja z modlitwą o urodzaje i błogosławieństwo w pracy pod Krzyż w Parku Matki Bożej.
  5. Nabożeństwa majowe w zwykłe dni tygodnia po Mszach świętych wieczornych. W niedziele i święta o 16.30 a w czwartki po adoracji o 18.00. Nie ma dzieci na nabożeństwach majowych, co napawa nas troską duszpasterską. Może choć jeden wieczór udało by się klasami uczestniczyć ze czcią dla Matki Bożej w tym nabożeństwie. Prosimy więc w poniedziałek klasy 8, we wtorek klasy 7 i 6, w środę klasy 5, w czwartek klasy 4, w piątek klasy 3, w sobotę klasy 2 i 1 w niedzielę mamy więcej czasu to zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi. Gdyby uczniom nie pasował wyznaczony dzień to niech sobie wybiorą choć jeden dzień z inną klasą.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00. Spotkanie biblijne o 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV na Mszy św. o godz. 9.30. Spowiedź dla dzieci i rodziców w czwartek pół godziny przed Mszą św. a po Mszy św. próba ceremonii.
  8. Msza święta dziękczynna za 650 lat istnienia Niechobrza będzie w przyszłą niedzielę o 9.30. Poczty Sztandarowe Szkół, Straży i Koła Łowieckiego proszę ustawić na galeriach nad ołtarzem.
  9. Na budowę kościoła bł. Jerzego Popiełuszki zebraliśmy 5075 zł. Ks. Prałat Robert Mokrzycki - proboszcz tamtejszej parafii składa serdeczne Bóg zapłać.
  10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Po Mszy świętej ofiarą do puszek możemy udzielić wsparcia dla naszej katolickie Radio VIA.