Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela zwykła; 20.02.2022 r.

19 lutego 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

VII Niedziela zwykła; 20.02.2022 r.

1. Dyrektorzy Szkół Podstawowych z terenu Niechobrza ogłaszają nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023 : sześciolatków urodzonych w 2015 r. i siedmiolatków urodzonych w 2016 r. Zapisy trwają do 10.03.2022 r. Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących zapisu dziecka do szkoły można uzyskać na stronach internetowych oraz w sekretariatach szkół.
  2. Dzisiejsza składka inwestycyjna. Planujemy dokończyć odnawianie elewacji kościoła i ocieplić strop.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Czyż, Chmiel, Czudec, Rykała, Otchman, Żyła, Nalepa.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej młodzież z Oazy będzie rozprowadzała „Zdrapki Wielkopostne 2022”. Jest to ciekawa pomoc w owocnym przeżyciu tego czasu. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone będą na formację naszej młodzieży.
  6. Spotkanie dla aktorów i chętnych do udziału w kolejnej edycji Misterium Męki Pańskiej odbędzie się w niedzielę po Mszy świętej wieczornej w sali kominkowej na plebanii.
  7. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb ŚP. +Józefa Pisarek l. 49. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Amen