Ogłoszenia parafialne XI Niedziela zwykła, 18.06.2023 r.

17 czerwca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

XI Niedziela zwykła, 18.06.2023 r.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Oszczędzamy na projekt termomodernizacji naszego kościoła.
  2. O pomalowanie ławek przy ołtarzu polowy prosimy w tym tygodniu parafian z rejonu P. Skiby.
  3. O przygotowanie wieńca żniwnego na parafialne dożynki prosimy mieszańców z rejonów P. Szczepka. P. Sowy i P. Jaksana.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Mytych, Zdun, Stefański, Kwasek, Czyż, Chmiel, Czudec, Rykała, Otchman, Żyła.
  5. Próba chóru we wtorek po Mszy świętej wieczornej.
  6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o 9.00
  7. W przyszłą sobotę w liturgii Kościoła obchodzimy uroczystość św. Jana Chrzciciela, który patronuje między innymi naszemu ks. Prałatowi Janowi. Wszystkim solenizantom życzymy opieki św. Jana Chrzciciela. W sobotę i niedziele będziemy dziękowali Bogu za 50 lat kapłaństwa ks. Prałata Jana. Msza święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Kazimierza Górnego z licznym udziałem kapłanów i zaproszonych gości w sobotę o 12.00 a parafialne obchody Jubileuszu połączonego z 75 leciem parafii odbędą się w czasie Mszy świętej o 11.30 w najbliższą niedzielę. Wszyscy, którzy chcą uszanować Czcigodnego Jubilata – Solenizanta i złożyć życzenia będą mieli okazję uczynić to po zakończonej liturgii. Po Mszy Jubileuszowej zapraszamy na poczęstunek do altany przygotowany przez Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich w Niechobrzu.
  8. Przygotowujemy się do uroczystości odpustowych w I niedzielę Lipca. Poprzedzi je renowacja misji świętych prowadzona przez ks. Macieja Kucharzyka MS. Przygotowanie rozpoczniemy od środy 28 czerwca.
  9. Zmarł śp. Bolesław Żmuda l. 95, pochodzący z Niechobrza parafianin Zwięczycy. Pogrzeb odbędzie się jutro (poniedziałek) o godz. 16.00. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…