Ogłoszenia parafialne XIV Niedziela zwykła, 9.07.2023 r.

08 lipca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

XIV Niedziela zwykła, 9.07.2023 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Dziedzic, Dziedzic, Pieniążek, Pieniążek, Siara, Ziemniak, Gargaś, Lantenszleger, Kalandyk, Gołaś.
  3. Dziękujemy paniom z KGW za obsługę pielgrzymów w domu rekolekcyjnym oraz wszystkim za życzliwe przyjęcie pielgrzymów z Pieszej Przemyskiej Pielgrzymki.
  4. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00
  6. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego (elektrośmieci) odbędzie się przy parkingu obok dzwonnicy dnia 13 lipca od rana do godz. 12.00. Szczegóły na plakacie.
  7. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na beatyfikację Rodziny Ulmów z Markowej na 10 września. Koszt 40 zł od osoby. Zapisy w zakrystii do końca lipca.
  8. (9.30, 11.30) Zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa.