Ogłoszenia parafialne XV Niedziela zwykła, 16.07.2023 r

15 lipca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

XV Niedziela zwykła, 16.07.2023 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Gołaś, Bać, Król, Król, Wróbel, Dudek, Rejment, Lenik, Szwed, Zawiło
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w parafii.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00
  4. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. W tym dniu możemy złożyć ofiary do puszek na misje w ramach akcji „1 grosz od kilometra”. Z tych funduszy zostaną zakupione potrzebne pojazdy dla misjonarzy.
  5. Organizujemy pielgrzymkę autokarową na beatyfikację Rodziny Ulmów z Markowej na 10 września. Koszt 40 zł od osoby. Zostało jeszcze kilka miejsc. Zapisy w zakrystii do końca lipca.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli możemy przeczytać artykuł o naszym ks. prałacie Janie z okazji Jego Jubileuszu.
  7. (9.30, 11.30) Zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa.
  8. W tym tygodniu zmarli: + Stanisław Tebin l. 90, + Maria Czech l. 88, oraz
    + Bolesław Korbecki – tato naszego ks. Mariusza. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.