Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła 8.10.2023 r.

07 października 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXVII Niedziela zwykła
8.10.2023 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Bieniek, Rędziniak, Pączek, Warzocha, Piłat, Wróbel, Siorek, Urbanik, Sumara, Rykała.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałki prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorki kl. 6 i 5, w środy kl. 4, 2 i 1 w czwartki kl. 3, w piątki prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W soboty zapraszamy chętnych Braci i Siostry z Róż Różańcowych do prowadzenia modlitwy. Zachęcamy aby w dni, kiedy nie uczestniczymy w nabożeństwie w kościele odmawiać różaniec lub 10 różańca rodzinnie w domu.
  3. Sadzenie krzewów w parku zakupionych z budżetu Rady Sołeckiej odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 8.00. Do pomocy przy sadzeniu prosimy parafian z rejonów p. Mazura, p. Króla.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek miesiąca od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  6. W przyszłą niedzielę Sładka inwestycyjna.
  7. W przyszła niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski pt. "Cywilizacja życia". Po Mszach ofiarą do puszek możemy wesprzeć „Żywy Pomnik Jana Pawła II” – stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  8. Organizujemy pielgrzymkę dla dzieci z Oazy i ministrantów do Kalwarii Zebrzydowskiej z okazji dnia papieskiego w sobotę 14 października. Koszt 60 zł. Zapisy u ks. Rafała
  9. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.