Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła 15.10.2023 r.

14 października 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXVIII Niedziela zwykła
15.10.2023 r.

1. Dziś obchodzimy XXIII Dzień Papieski pt. "Cywilizacja życia". Po Mszach ofiarą do puszek możemy wesprzeć „Żywy Pomnik Jana Pawła II” – stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rałowski, Lib, Lib, Byjoś, Lib, Borowska, Ciuba, Pociask, Siorek, Skiba.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych. Dziś przed Mszą świętą wieczorną o 16.30. W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia w modlitwie. W poniedziałek prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6 i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę zapraszamy chętnych Braci i Siostry z Róż Różańcowych do prowadzenia modlitwy. Zachęcamy aby w dni, kiedy nie uczestniczymy w nabożeństwie w kościele odmawiać różaniec lub 10 różańca rodzinnie w domu.
  4. Spotkanie rady parafialnej we wtorek po nabożeństwie różańcowym ok. 19stej w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00. Nabożeństwo różańcowego o 18.00.
  6. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  7. Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka w czasie Mszy świętej przeznaczona na misje. Polecajmy intencje misyjne w naszych modlitwach.
  8. W przyszłą niedzielę składką do puszek po Mszach świętych zbierzemy ofiary na pomoc w odbudowie spalonego domu naszych parafian.
  9. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Anny Wróbel l. 95. Rodzinie wyrażamy współczucie. Jej duszę polecajmy w modlitwie. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie. A światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen
  10. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.