Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela zwykła 4.11.2023 r.

04 listopada 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXXI Niedziela zwykła
4.11.2023 r.

1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Jaworek, Podchajny, Stuligłowa, Piwowar, Piwowar, Bęben, Król, Cieślicki, Siewierski, Warzocha.
  3. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Koperty z wypominkami możemy składać codziennie w koszyku przed tablicą pamięci o zmarłych w ubiegłym roku znajdującej się przy zakrystii. Przez cały listopad po Mszach świętych w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich   Bóg zapłać za składane ofiary.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do Mszy wieczornej
  5. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19.00.
  6. W sobotę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte o godz. 7.30, 9.30 i 16.30. O godz. 9.30 Msza uroczysta z udziałem pocztów sztandarowych naszych szkół, Koła Łowieckiego i OSP. Po Mszy świętej o godz. 11.00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej pod Krzyżem Milenijnym z okazji 650 – lecia miejscowości i 75 lecie parafii. W programie występ naszego chóru parafialnego oraz uczniów z naszych szkół podstawowych. W przypadku złych warunków atmosferycznych występy artystyczne odbędą się kościele.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  8. Strażaków prosimy o wyczyszczenie rynien na kościele i budynkach parafialnych w dowolnym czasie przed jesiennymi deszczami.
  9. Rejony P. Dziedzica i P. Budy prosimy o uporządkowanie Parku z liści przed zimą w dowolnym czasie.
  10. (9.30, 11.30) Po błogosławieństwie ogólnym zapraszamy dzieci do błogosławieństwa indywidualnego.