Ogłoszenia parafialne Zesłanie Ducha Świętego 28.05.2023 r

  27 maja 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Zesłanie Ducha Świętego 28.05.2023 r.

 

 1. Dziękujemy rodzinom dzieci I komunijnych za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Jajo, Jajo, Rykała, Kalandyk, Drążek – Zapartek, Nośko, Cynar, Wiącek, Tobiasz, Skalniak.
 2. Dziś I komunia w naszej parafii. Jezus przyjdzie I raz w Komunii do 26 dzieci. Gratulujemy rodzinom przegotowania do tej uroczystości i życzymy pielęgnowania w rodzinach Bożego życia. Dzieci I komunijne mają biały tydzień. Zapraszamy ich w strojach komunijnych codziennie do przyszłej soboty na Msze święte wieczorne, aby pogłębiły swoją relację z Jezusem w Kościele.
 3. Próba chóru we wtorek po Mszy świętej wieczornej. Zachęcamy utalentowane muzycznie dziewczyny i kobiety do włączania się w chóralny śpiew.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od Mszy świętej rannej do wieczornej z racji I czwartku.
 5. Spotkanie biblijne w czwartek o 19.00.
 6. W I piątek Komunia wynagradzająca i nabożeństwa do Bożego Serca po Mszach rano i wieczorem. Okazja do spowiedzi pół godziny przez Mszami.
 7. Do chorych księża udadzą się w I sobotę od 8.30
 8. Wieczór uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała po Mszy świętej od 19.30 do 21.00.
 9. Szkoła Podstawowa nr 1 w Niechobrzu zaprasza na Piknik Historyczny 4 czerwca br. (niedziela) od godziny 15.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy w tym roku następujące rejony: Ołtarz 1 na skrzyżowaniu przy figurze Chrystusa Króla – rejon P. Pieniążka, ołtarz 2 na placu po organistówce – rejon P. Pociaska, ołtarz 3 na skrzyżowaniu za rondem – rejon P. Trznadla i Ołtarz 4 na parkingu przy Domu Rekolekcyjnym rejon P. Roga. Można wykorzystać stelaże dekoracyjne z poprzednich lat. Panów rejonowych prosimy o kontakt z Panem Kościelnym.
 11. W przyszłą niedzielę Srebrny Jubileusz Kapłaństwa (25 lat) będzie z nami przeżywał ks. Dr hab. Sławomir Zych – Profesor KUL-u, nasz rodak na sumie o 11.30. Polecajmy go w naszych modlitwach, dziękując za dar kapłaństwa i prosząc o nowe powołania z naszej parafii.